Restauracja Elia

 

„Elia” to restauracja powstała w 2018 roku. Celem pomysłodawców jest połączenie świeżych i regionalnych produktów z wysokiej jakości produktami kuchni śródziemnomorskiej.

Dzięki  doświadczeniu i talentowi naszego szefa kuchni, mogą Państwo skosztować u nas ciekawych potraw dobrej jakości. Jest to idealne miejsce na rodzinny obiad, spotkanie w gronie znajomych lub romantyczny wieczór na tarasie przy lampce wina w otoczeniu zieleni i szumu potoku „Płomnica”. Nasi kucharze zadbają o to, aby potrawy zaspokoiły podniebienia wszystkich naszych gości, a kelnerzy zatroszczą się o Państwa dobry nastrój.

Od niedawna w naszej restauracji mogą Państwo skosztować pyszne steki, przyrządzone z najwyższej klasy sezonowanej wołowiny. Korzystamy z profesjonalnych urządzeń między innymi z szafy do sezonowania wołowiny marki Dry Ager.

Wszystkie produkty żywnościowe, zamówione na wynos pakujemy w hermetyczne opakowania Duniform. Ponadto w trosce o dbałość środowiska, wszystkie opakowania w naszej restauracji są z biodegradowalnego plastiku i innych materiałów biodegradowalnych.

 

Godziny Otwarcia Restauracji:

Poniedziałek – nieczynne

Wtorek – 13:00 – 20:00

Środa –  13:00 – 21:00

Czwartek –  13:00 – 21:00

Piątek – 13:00 – 21:00

Sobota – 13:00 – 21:00

Niedziela – 13:00 – 20:00

Zamówienia dań z karty menu można zamawiać do 15-stu minut przed zamknięciem restauracji.

 

 

 

 

 

Profil restauracji na Instagramie:

Profil restauracji na Facebooku:

 

Strony partnerskie:

https://karpacz.net/noclegi

https://szklarska-poreba.pl/noclegi

https://swieradow-zdroj.pl/noclegi

https://noclegi.net.pl/karpacz

Kuchnia Polska i Włoska w Restauracji Elia

Logo restauracji Elia w Karpaczu