Restauracja Elia

 

„Elia” to restauracja powstała w 2018 roku. Celem pomysłodawców jest połączenie świeżych i regionalnych produktów z wysokiej jakości produktami kuchni śródziemnomorskiej.

Dzięki  doświadczeniu i talentowi naszego szefa kuchni, mogą Państwo skosztować u nas ciekawych potraw dobrej jakości. Jest to idealne miejsce na rodzinny obiad, spotkanie w gronie znajomych lub romantyczny wieczór na tarasie przy lampce wina w otoczeniu zieleni i szumu potoku „Płomnica”. Nasi kucharze zadbają o to, aby potrawy zaspokoiły podniebienia wszystkich naszych gości, a kelnerzy zatroszczą się o Państwa dobry nastrój.

Od niedawna w naszej restauracji mogą Państwo skosztować pyszne steki, przyrządzone z najwyższej klasy sezonowanej wołowiny. Korzystamy z profesjonalnych urządzeń między innymi z szafy do sezonowania wołowiny marki Dry Ager.

Wszystkie produkty żywnościowe, zamówione na wynos pakujemy w hermetyczne opakowania Duniform. Ponadto w trosce o dbałość środowiska, wszystkie opakowania w naszej restauracji są z biodegradowalnego plastiku i innych materiałów biodegradowalnych.

Elia Górom! 🙂

Pobierz menu restauracji:

Pobierz menu „Lunch na górskie szlaki”:

Godziny otwarcia:

Poniedziałek: restauracja nieczynna
Wtorek- Sobota 13:00-21:00
Niedziela: 12:00 – 20:00

Drodzy Goście, w związku ze Świętem Wszystkich Świętych od 31.10 do 4.11.2020r. Restauracja Elia będzie zamknięta. 30.10 jesteśmy otwarci do godz. 18:00.

Profil restauracji na Instagramie:

Profil restauracji na Facebooku:

 

Kuchnia Polska i Włoska w Restauracji Elia

Logo restauracji Elia w Karpaczu