Hotel

Hotel „PROMYK” to obiekt usytuowany w malowniczym miejscu u podnóża Karkonoszy. Wspaniała atmosfera, kameralność i lokalizacja to jego atuty.

Nasz obiekt to idealne miejsce na rodzinny wypoczynek, weekend w górach i romantyczny pobyt we dwoje. Do dyspozycji naszych Gości oddajemy 24 miejsca noclegowe, znajdujące się w 10 przytulnych pokojach. Oferujemy pokoje z łóżkami pojedynczymi,każdy pokój jest wyposażony w telewizor i łącze Wi-Fi.

Wolny czas można spędzić w salonie z widokiem na góry, grając w gry planszowe, pijąc kawę lub herbatę albo oglądając seriale na Netflixie.

Po górskich wycieczkach relaks i odprężenie można znaleźć w naszej klimatycznej strefie Wellness& SPA. Oferujemy dostęp do jacuzzi, sauny parowej, sauny fińskiej, słonecznej łąki z podgrzewanymi leżankami, masaży, zabiegów na twarz i na ciało. Po wyjściu z sauny osobom „odważnym” proponujemy ochłodę w potoku „Płomnica”.

Miła i pomocna obsługa zrobi wszystko, by nasi goście czuli się u nas wyjątkowo i swobodnie, a potrawy przygotowane przez Szefa Kuchni naszej Restauracji ELIA zadowolą najbardziej wymagające podniebienia.

ZOBACZ AKTUALNE WARUNKI NA STOKACH